Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Polski Ład

Powiat Toruński z kolejnym dofinansowaniem!

Powiat Toruński z kolejnym dofinansowaniem. W ramach Rządowego Funduszu Polski Ład, Program Inwestycji Strategicznych rozbudowie ulegnie droga powiatowa nr 2006C Rozgarty – Górsk. 
 
Kwota 2 mln zł przeznaczona zostanie na budowę chodnika o długości 2 km wraz robotami towarzyszącymi takimi jak oznakowanie, elementy BRD, elementy odwodnienia, zjazdy do posesji.
 
Co istotne, chodnik zbudowany zostanie w konstrukcji z masy bitumicznej z dopuszczeniem ruchu rowerowego. Połączy on Górsk z drogą krajową nr 80, przy której zlokalizowana jest ścieżka rowerowa prowadząca do Torunia oraz w kierunku siedziby Urzędu Gminy w Złejwsi Wielkiej.
 
Dzięki separacji ruchu rowerowego oraz pieszego od ruchu pojazdów mechanicznych nastąpi znaczna poprawa bezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi.

drukuj (Powiat Toruński z kolejnym dofinansowaniem!)

  • autor: Wojciech Knieć

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.