Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Pracownia agrotroniki w ZS CKU w Gronowie z nowym sprzętem

Pracownia agrotroniki w Zespole Szkół CKU w Gronowie powoli zapełnia się nowym sprzętem. Właśnie dotarły zakupione urządzenia diagnostyczne i pomiarowe: dwa oscyloskopy cyfrowe oraz urządzenie diagnostyczne CDIF, poza tym 8 komputerów stacjonarnych wraz z 24” monitorami LCD, 3 laptopy, 2 drukarki laserowe, drukarka 3d oraz monitor interaktywny. Wszystko dostarczyła firma ZOLTAR Marcin Furmański z Silna. Sprzęt został już uruchomiony i niedługo będzie wyposażony w specjalistyczne oprogramowanie, które dostarczy firma Agro-Sieć Maszyny z Chełmna. Urządzenia zakupiono dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 6.3.2: Inwestycje w infrastrukturę kształcenia zawodowego. Całkowita wartość realizacji projektu to ponad 3,2 mln zł, z czego 85% pochodzi z dofinansowania, a pozostałe 15% to wkład własny Powiatu Toruńskiego.

W czerwcu planowane są kolejne dostawy, pojawi się m.in. nowoczesny ciągnik rolniczy 6R 145 wraz ze stacją RTK marki John Deere oraz stanowiska symulacyjne: stanowisko diagnostyczne ISOBUS, stanowisko z symulatorem rozsiewacza ISOBUS, stanowisko symulacji pracy opryskiwacza ISOBUS, stanowisko symulacji automatycznego sterowania układem kierowniczym oraz zestaw „Cyfrowe magistrale w rolnictwie”.

drukuj (Pracownia agrotroniki w ZS CKU w Gronowie z nowym sprzętem)

  • autor: Michał Rycharski
  • Pracownia agrotroniki (1)
  • Pracownia agrotroniki (2)
  • Pracownia agrotroniki (3)
  • Pracownia agrotroniki (4)
  • Agrotroniki tablica Logotypy

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.