Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2022_05_17_umowy_obiekty_sportowe_fot_szymon_zdzieblo_044

Hala sportowa w Gronowie z marszałkowskim wsparciem

750 tys. zł na budowę nowoczesnej, pełnowymiarowej hali sportowej w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie otrzyma Powiat Toruński ze środków z programu „Kujawsko-Pomorska Mała Infrastruktura Sportowej” oraz programu wsparcia budowy hal sportowych. We wtorek 17 maja 2022 roku w Zespole Szkół im. Jana Paderewskiego w Zbrachlinie Starosta Toruński Marek Olszewski odebrał symboliczną umowę gwarantującą to dofinansowanie.

Hala sportowa w ZS CKU w Gronowie to jedna z największych inwestycji realizowanych przez władze samorządowe Powiatu Toruńskiego. Już za kilka miesięcy młodzież ucząca się w gronowskiej placówce będzie mogła korzystać z profesjonalnego obiektu, który będzie mógł pełnić także rolę sali widowiskowej.

Podczas zorganizowanego 17 maja 2022 roku podczas spotkania w Zbrachlinie Członek Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego Aneta Jędrzejewska wręczała symboliczne kontrakty samorządowcom z regionu. Władze samorządowe naszego powiatu reprezentował Starosta Toruński Marek Olszewski.

To kolejne marszałkowskie wsparcie dla tej inwestycji - w 2021 roku władze samorządowe województwa wsparły budowę hali kwotą 250 tys. zł. Inwestycja została także dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki (2 733 100 zł) oraz Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (3 658 729,12 zł). 

Więcej informacji o budowie hali sportowej w Gronowie znajdą Państwo na podstronie poświęconej inwestycji – kliknij tutaj, aby przejść do strony.

fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP

drukuj (Hala sportowa w Gronowie z marszałkowskim wsparciem)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.