Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2022-03-09 Spotkanie starosty z wicewójtem gminy Lubicz (4)

Nowy obiekt sportowy w Złotorii

W środę 9 marca Starosta Toruński Marek Olszewski spotkał się z zastępcą wójta gminy Lubicz Wojciechem Rakowieckim w sprawie budowy obiektu sportowego mającego służyć rozgrywkom w tenisa stołowego.

W spotkaniu uczestniczył również pan Marcin Cieślewicz, prezes Stowarzyszenia Promocji Zdrowia "Salus", mieszkaniec Złotorii, animator sportu, pomysłodawca wybudowania tego obiektu.

Starosta Toruński wyraził w imieniu Zarządu Powiatu chęć sfinansowania dokumentacji technicznej, jak i budowy wspomnianego ośrodka. Zwrócono się do gminy Lubicz o przekazanie gruntów pod jego budowę, co spotkało się z aprobatą wicewójta Rakowieckiego.

Pan Cieślewicz przedstawił uczestnikom spotkania opracowaną przez siebie koncepcję ośrodka. Przewiduje ona budowę obiektu, w którym rozgrywki w tenisa stołowego można jednocześnie prowadzić na ośmiu stołach. Dodatkowo przewidziano pełne zaplecze sanitarne, a także antresolę dla widzów, z zapleczem gastronomicznym. Antresola ma umożliwiać również rozgrywanie zawodów w darta.

drukuj (Nowy obiekt sportowy w Złotorii)

  • autor: Wojciech Knieć

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.