Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Startują tegoroczne powiatowe inwestycje

Jeszcze w połowie grudnia ubiegłego roku podpisano umowę na przebudowę drogi powiatowej Biskupice–Wymysłowo–Warszewice. Jest to inwestycja partnerska, realizowana we współpracy z gminą Łubianka, przy współfinansowaniu ze środków Funduszu Dróg Samorządowych.

Wykonawca położy niemal kilometr nowego asfaltu, poczynając od skrzyżowania dróg powiatowych 2017C i 2016C w Biskupicach, w kierunku Wymysłowa. Trasa zostanie poszerzona z 3,5 do 5,5 m i wyposażona w pobocza po obu stronach jezdni. Drogowcy wykonają zjazd y do posesji oraz odtworzą rowy umożliwiające prawidłowe odwodnienie nawierzchni. Zgodnie z planem prace mają zakończyć się 31.05.2021 r. Ich koszt wyceniono na 600 tys. zł, z czego połowę pokryje dofinansowanie z FDS, a resztę partnerskie samorządy – powiatowy i gminny.

drukuj (Startują tegoroczne powiatowe inwestycje)

  • 2021-01-08 Droga Biskupice - Wymysłowo (1)
  • 2021-01-08 Droga Biskupice - Wymysłowo (3)
  • 2021-01-08 Droga Biskupice - Wymysłowo (6)
  • 2021-01-08 Droga Biskupice - Wymysłowo (8)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.