Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • las m. Masłowska

Zaproszenie na posiedzenie narady techniczno-gospodarczej (NTG)

Starosta Toruński informuje o przystąpieniu do sporządzenia Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu oraz inwentaryzacji stanu lasów, na lata 2021-2030, dla lasów będących własnością osób fizycznych, wspólnot gruntowych, położonych na terenie Gminy Łubianka, Łysomice, Chełmża.

W związku z powyższym, w porozumieniu z wykonawcą tematu tj. Agencją „Cezar” – Piotrkowicz Sp.j z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, uprzejmie zapraszamy na posiedzenie Narady Techniczno-Gospodarczej, które odbędzie się dnia 23.09.2022 r. godz. 11:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Toruniu, sala 123.

Celem Narady jest omówienie wykonania projektów uproszczonych planów urządzenia lasów dla obrębów w/w gmin .

Harmonogram narady:

  1. Podstawy prawne sporządzenie projektów.
  2. Zakres opracowania projektów.
  3. Ustalenie sposobu ujmowania pow. leśnych do uproszczonego planu urządzenia lasu.
  4. Omówienie aspektów związanych z ochroną przyrody w projektach. uproszczonych planów urządzenia lasu oraz strategiczną oceną oddziaływania na środowisko.
  5. Ustalenie typów gospodarczych lasów dla siedlisk leśnych.
  6. Ustalenia dodatkowe wynikające z bieżących uzgodnień na naradzie.

Posiedzenie ma charakter otwarty. W obradach może wziąć udział każdy zainteresowany gospodarką leśną i ochroną przyrody.

  • autor: Łukasz Ziemkiewicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.