Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • plakat

„Przewodnik informujący o dostępnych formach opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi w województwie kujawsko-pomorskim”

Już jest zaktualizowany „Przewodnik informujący o dostępnych formach opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi w województwie kujawsko-pomorskim”.

Przewodnik ma na celu zaprezentowanie w sposób przejrzysty informacji na temat dostępnych form i zakresu pomocy wraz z danymi teleadresowymi placówek oraz instytucji działających w systemie pomocy społecznej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Publikacja adresowana jest do osób z doświadczeniem choroby psychicznej, jak również dla osób szukających informacji w celu pomocy osobom chorym, jak i ich rodzinom, znajomym czy bliskim. W opracowaniu zawarto informacje o dostępnych formach opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i aktywizacji zawodowej.

„Przewodnik informujący o dostępnych formach opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi w województwie kujawsko-pomorskim” opracowany został zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 8 lutego 2017 r. (Dz. U. z 2017 poz. 458) w sprawie Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2017-2022.

drukuj („Przewodnik informujący o dostępnych formach opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi w województwie kujawsko-pomorskim”)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.