Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Dodatkowe punkty szczepień w powiecie toruńskim

Podczas dzisiejszej wideokonferencji Starosty Toruńskiego Marka Olszewskiego z samorządowcami, Prezesem Szpitala Powiatowego w Chełmży i Zarządem Citomedu ustalono lokalizacje Punktów Szczepień Masowych na terenie Powiatu Toruńskiego. Obok dotychczasowych 11 punktów szczepień powstaną dwa duże, zlokalizowane w hali sportowej w Chełmży oraz w hali sportowej w Lubiczu Górnym. W każdym z tych obiektów szczepienia wykonywać będzie kilka zespołów medycznych. PSM w Chełmży obsługiwać będzie przede wszystkim mieszkańców miasta oraz gminy Chełmża, Łubianka, Łysomice i Zławieś Wielka. PSM w Lubiczu Górnym szczepić będzie mieszkańców gminy Lubicz, Obrowo, Czernikowo i gminy Wielka Nieszawka. Obecnie trwają przygotowania. Szczepienia w Punktach Szczepień Masowych rozpocząć się mają 25 kwietnia.

drukuj (Dodatkowe punkty szczepień w powiecie toruńskim)

  • 2021-03-30 Dodatkowe punkty masowych szczepień (2)
  • 2021-03-30 Dodatkowe punkty masowych szczepień (3)
  • 2021-03-30 Dodatkowe punkty masowych szczepień (5)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.