Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Kontynuacja projektu!

Projekt pod nazwą "Wsparcie osób starszych i kadry świadczącej usługi społeczne w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19, łagodzenia jego skutków na terenie województwa kujawsko-pomorskiego" będzie kontynuowany aż do końca czerwca. W ramach przyznanych środków możemy zakupić testy na obecność koronawirusa dla pracowników opieki społecznej, ale też dla podopiecznych. 
W projekcie przewidziano również zakup niezbędnych środków ochrony indywidualnej oraz materiałów i środków do dezynfekcji celem zabezpieczenia prawidłowej realizacji zadań w czasie pandemii i możliwości zapewnienia ciągłości świadczenia usług dla mieszkańców. Istotne jest, aby w tym trudnym czasie dostęp do środków zapewniony był dla jak największego grona osób, szczególnie dla tych, którzy mają bezpośredni kontakt z chorymi oraz dla tych, którzy są najbardziej narażeni – osób starszych czy osób ze schorzeniami przewlekłymi.
Przypominamy, iż projekt jest wprost związany z przeciwdziałaniem zagrożeń jakie niesie rozpowszechnianie się COVID-19. Te działania zwiększają bezpieczeństwo podczas wykonywania codziennych czynności, a tym samym przyczyniają się do zapobiegania i przeciwdziałania nowym zakażeniom koronawirusem.

drukuj (Kontynuacja projektu!)

  • Plakat dofinansowanie
  • Plakat informacja str 1
  • Plakat informacja str 2

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.