Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

„Browinki” na Przeglądzie Piosenki Osób Niepełnosprawnych

Zespół wokalno-instrumentalny „Browinki”, w skład którego wchodzą mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Browinie nie próżnuje. 12 kwietnia 2019 r. muzycy uczestniczyli w VI Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Osób Niepełnosprawnych „Wąbrzeski Mikrofon 2019”. W tym roku w Przeglądzie udział wzięło ok. 200 osób niepełnosprawnych z całego regionu.
Impreza miała na celu prezentację wokalnych umiejętności osób niepełnosprawnych, integrację uczestników oraz popularyzację piosenki wśród osób niepełnosprawnych. Była to również świetna okazja do wymiany doświadczeń opiekunów. Zespół „Browinki” występował jako drugi z piosenką pt. ”Szukamy szczęścia”. Atmosfera była bardzo przyjazna i wesoła. Wszyscy prezentujący swoje umiejętności wokalne i artystyczne otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz słodkie upominki po każdym występie.

B. Lewandowska

drukuj („Browinki” na Przeglądzie Piosenki Osób Niepełnosprawnych)

  • Zespół Browinki (1)
  • Zespół Browinki (2)
  • Zespół Browinki (3)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.