Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • zaproszenie-strona

Ocalić od zapomnienia – zapraszamy na spotkanie  promujące najnowszy tom ,,Słownika biograficznego powiatu toruńskiego”

Najnowsze, piąte wydanie ,,Słownika biograficznego powiatu toruńskiego” zostało poświęcone upamiętnieniu Polaków pomordowanych na Barbarce w 1939 r. Wydawcą publikacji jest Powiat Toruński.

Zapraszamy Państwa na uroczystą promocję książki, która rozpocznie się 28 listopada (poniedziałek) o godzinie 16:00 w Chełmżyński Ośrodku Kultury w Chełmży. 
Po spotkaniu, ok. godz. 17:15 zapraszamy na popremierowy pokaz filmu ,,BARBARKA 1939 – ZBRODNIA POMORSKA” zrealizowanego przez Instytut Filmowy Unisławskiego Towarzystwa Historycznego.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w tym wydarzeniu prosimy o kontakt ze Starostwem Powiatowym w Toruniu pod nr tel. 56 662 88 47.

Projekt zaproszenia:Michał Kardas

Autor: Lidia Zwierowicz

 

drukuj (Ocalić od zapomnienia – zapraszamy na spotkanie  promujące najnowszy tom ,,Słownika biograficznego powiatu toruńskiego”)

  • zaproszenie

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.