Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • kids-ga6750ba68_1920

Najlepsze życzenia na nowy rok szkolny

Życzenia Starosty Toruńskiego Marka Olszewskiego dla całej społeczności szkolnej w naszym powiecie z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy administracji szkolnej, Drodzy Uczniowie,

Po kilku tygodniach letniego wypoczynku nadszedł wrzesień – czas powrotu do szkolnych ław. Niebawem pierwszy dzwonek oficjalnie rozpocznie rok szkolny 2022/2023.

Z całych sił trzymam kciuki, aby był to rok spokojniejszy, niezakłócany przez naukę zdalną, kwarantannę i izolację. Proszę jednak, abyście nadal pamiętali o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa - tylko odpowiedzialność za zdrowie swoje i innych może pomóc nam wygrać z ciągle niebezpiecznym wirusem.

Szkoła to nie tylko miejsce pracy i nauki. Na szkolnych korytarzach, w salach lekcyjnych i pokoju nauczycielskim nawiązuje się przyjaźnie i szczere koleżeńskie relacje. To w szkolnych murach codziennie słychać śmiech, radość, a czasami także gorycz niepowodzenia. Te emocje i poczucie wspólnoty tworzą społeczność!

Życzę Państwu, aby był to rok pełen dobrych uczuć, spełnienia i realizacji planów. Tych najbardziej zmartwionych końcem wakacji, uspokajam, że kolejne zaczną się za niespełna 10 miesięcy – zapewniam wszystkich Państwa, że ten czas minie szybciej niż sądzicie.

Udanego roku szkolnego 2022/2023!

Z wyrazami szacunku,

Starosta Toruński Marek Olszewski

fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

drukuj (Najlepsze życzenia na nowy rok szkolny)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.