Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Podpisanie umowy (2)

Kolejny znakomity partner ZS CKU w Gronowie!

Zespół Szkół CKU w Gronowie pozyskał kolejnego świetnego partnera. Firma Agro-Sieć Maszyny cechująca się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, która jest największym polskim dystrybutorem legendarnej amerykańskiej marki John Deere objęła patronatem klasy I technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz klasy I branżowej szkoły pierwszego stopnia w zawodzie mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, które rozpoczną kształcenie od września 2022 roku.

5 maja 2022 r. w siedzibie Firmy Agro-Sieć Maszyny sp. z o.o. w Chełmnie, w obecności Łukasza Madeja – Prezesa Zarządu oraz Dyrektora ZS CKU w Gronowie Zbigniewa Piotrowskiego zawarto porozumienie na rzecz kształcenia zawodowego. 

Agro-Sieć Maszyny sp. z o.o. od 30 lat pomaga rolnikom dbać o swoje gospodarstwa. Zapewnia wsparcie maszynowe oraz inne usługi rolnicze. Firma od lat stawia na dynamiczny rozwój i w ciągu ostatnich kilku lat stała się jednym z największych dealerów maszyn rolniczych w Polsce. Firma będąca największym autoryzowanym dealerem marki John Deere w Polsce oferuje także sprzedaż maszyn rolniczych takich marek jak Kverneland, Vaderstad, Kramer, Mazzotti, Samasz czy Joskin. Co dla nas bardzo istotne firma zapewnia pełne wsparcie techniczne oraz serwis maszyn z wykwalifikowanym zespołem, z którego wiedzy będą mogli czerpać nasi uczniowie podczas zajęć praktycznych, praktyk zawodowych i obserwacyjnych oraz dodatkowych staży. Posiadamy zapewnienie firmy o pełnym zaangażowaniu w proces kształcenia naszych obecnych i przyszłych uczniów! Najlepsi będą mogli liczyć na comiesięczne stypendia – z tytułem „Najlepsi w zawodzie” ufundowane przez firmę.

Ze szczegółami naszej współpracy będzie można zapoznać się podczas drzwi otwartych 13 maja 2022 r. w godzinach 10.00-18.00, na które już dziś serdecznie zapraszamy. Podczas drzwi otwartych będzie można zapoznać się ze sprzętem nowego partnera. Firma Agro-Sieć Maszyny sp. z o.o. dostarczy także wyposażenie nowej pracowni agrotroniki w szkole. Od września 2022 roku uczniowie będą mogli korzystać m.in. z nowego modelu ciągnika rolniczego John Deere 6R 145, kombajnu zbożowego John Deere T550, rozsiewacza nawozu Kverneland Geospred TL1500, stacji RTK oraz oprogramowania do zarządzania gospodarstwem. Wszystkie urządzenia będą w pełni korzystać z dobrodziejstw agrotroniki!

Fot. nadesłane

drukuj (Kolejny znakomity partner ZS CKU w Gronowie!)

  • autor: Michał Rycharski
  • Podpisanie umowy (1)
  • Podpisanie umowy (2)
  • Podpisanie umowy (3)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.