Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • WIZUALIZACJA kopia

Rusza budowa filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dobrzejewicach

23 marca br. podpisana została umowa na budowę filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dobrzejewicach. Wyłoniony w przetargu wykonawca inwestycji to firma Bud-Eko R.S. Szymańscy z Torunia. W najbliższym czasie przejmie on plac budowy i rozpocznie prace budowlane. Przypomnijmy, że nowa siedziba Poradni powstanie na działce znajdującej się za Domem Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” w Dobrzejewicach. Budynek o odważnej i nowoczesnej architekturze zaprojektowała pracownia Pro-Kor Krzysztof Lisewski z Torunia.

- Cieszę się, że mimo trudnej sytuacji zagrożenia epidemicznego i związanych z nim ograniczeń, powiatowe inwestycje udaje się realizować zgodnie z harmonogramem. Także budowa nowej siedziby Poradni Psychologicno-Pedagogicznej w Dobrzejewicach planowo przechodzi z fazy projektowania i wyłaniania wykonawcy, w fazę wcielania projektu w życie. - powiedział Starosta Toruński Marek Olszewski.

Po zakończeniu inwestycji terapeuci zyskają wreszcie odpowiednie warunki do pracy z dziećmi i młodzieżą. Filia dysponować będzie 233 m2 powierzchni użytkowej, na której powstanie pięć przestronnych gabinetów, nowocześnie wyposażona sala integracji sensorycznej, a także zaplecze administracyjno-socjalne. W ramach inwestycji zakupione zostanie odpowiednie wyposażenie i sprzęt terapeutyczny, zapewniający najwyższą jakość pracy psychologów i pedagogów.

drukuj (Rusza budowa filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dobrzejewicach)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.