Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • plakat dotyczący koncertu

Strażacki festyn już w sobotę

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Papowie Toruńskim po raz kolejny sięgnęła po środki z budżetu obywatelskiego powiatu toruńskiego i pozyskując kwotę 20 tys. zł zakupiła - jakże niezbędny w ich codziennej pracy - sprzęt do ratownictwa wysokościowego.

Organizowany festyn „I ty możesz zostać strażakiem” będzie doskonałą okazją do zaprezentowania zakupionego sprzętu. Wydarzenie to z pewnością będzie także nie lada gratką dla najmłodszych, dla których zawód strażaka budzi ogromny podziw. To znakomita okazja do przybicia piątki ze strażakami, przymierzenia hełmu, czy poznania wozu strażackiego od środka.

Organizatorzy zadbali także o strefę zabaw dla dzieci – dmuchany placu zabaw, konkurencje sportowe, konkursy, a także stoiska gastronomiczne z lokalnymi produktami to tyko nieliczne atrakcje, które czekają na uczestników sobotniego spotkania. Festyn rozpocznie się od godz. 15:00, teren przy jednostce OSP w Papowie Toruńskim – więcej szczegółów na plakacie.

drukuj (Strażacki festyn już w sobotę)

  • autor: Joanna Rybitwa

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.