Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Karate

Wyróżnienia sportowe - trwa nabór wniosków

Miniony rok był trudny pod wieloma względami. Epidemia koronawirusa zmieniła również sportową rzeczywistość. Wiosną ogłoszono lockdown i większość zaplanowanych już zawodów została odwołana. Przez kilka tygodni w Polsce obowiązywał zakaz wychodzenia do parku czy lasu, więc nawet indywidualne uprawianie sportu w plenerze było niemożliwe. W kolejnym etapie współzawodnictwo i wydarzenia sportowe mogły się już odbywać, ale bez udziału publiczności. Możliwości  zaprezentowania swoich umiejętności i zdobycia medalowych miejsc było więc zdecydowanie mniej niż w latach ubiegłych. Tym większe uznanie i podziw budzi fakt, że sportowcom z powiatu toruńskiego udało się osiągnąć wysoką formę i wielokrotnie wywalczyć medale i miejsca na podium.


Jak co roku, w Starostwie Powiatowym trwa właśnie nabór wniosków o przyznanie Wyróżnienia Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe w 2020 roku. Do 10 lutego 2021 r. – decyduje data stempla pocztowego – przyjmowane są zgłoszenia zawodników. Kandydatami mogą być m.in. uczniowie reprezentujący szkołę lub sportowcy reprezentujący kluby sportowe z naszego powiatu.

Wyróżnienia przyznawane będą również opiekunom, nauczycielom, trenerom i działaczom, którzy przyczynili się do osiągnięcia przez zawodników sportowych sukcesów. 

Kandydatów zgłaszać mogą zarówno dyrektorzy szkół, do których uczęszczają najmłodsi sportowcy, jak i stowarzyszenia sportowe oraz radni powiatowi i wójtowie gmin.

Regulamin oraz wzór wniosku znajduje się do pobrania poniżej. Do wniosku należy załączyć dokumenty potwierdzające osiągnięcie przez zawodnika wyników sportowych.

Trudno przewidzieć w jaki sposób w tym roku wyróżnienia zostaną wręczone zawodnikom. Decyzja ta zależeć będzie od obowiązujących w najbliższych miesiącach ograniczeń. Tymczasem zachęcamy Państwa do składania wniosków o wyróżnienia. 

 

drukuj (Wyróżnienia sportowe - trwa nabór wniosków)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.