Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Ostatni wiatrak

Wideoprzewodnik - zapraszamy na wirtualną wycieczkę!

Piękne słońce i wspaniała pogoda to idealne warunki, by drony mogły swobodnie polatać i pozwiedzać, a potem podzielić się z Państwem tym, co zobaczyły z góry. A jest w naszym powiecie co oglądać i czym się zachwycać!

Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszego bezpiecznego, społecznie odpowiedzialnego powiatowego wideoprzewodnika po zabytkach i innych ciekawych miejscach na terenie powiatu toruńskiego.

Ponieważ od kilku już lat budujemy sieć bezpiecznych i ekologicznych dróg rowerowych, na początek proponujemy właśnie zabytki i ciekawe miejsca położone wzdłuż projektowanych i realizowanych obecnie tras. Warto obejrzeć i zdecydować, dokąd wybrać się w pierwszej kolejności, kiedy już będzie można rodzinnie, bądź w gronie przyjaciół wyruszyć na turystyczny szlak!

Bohaterem pierwszej części wideoprzewodnika jest wiatrak z Bierzgłowa. Wkrótce na powiatowym kanale na YouTube oraz na fanpage'u na Facebooku pojawią się kolejne odcinki - warto więc polubić stronę i subskrybować kanał.

Uruchamiając film na You Tube można włączyć napisy, klikając ikonę na dolnym pasku.

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę!

drukuj (Wideoprzewodnik - zapraszamy na wirtualną wycieczkę!)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.