Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Nasze osiągnięcia

Chcąc podsumować jakiś okres działalności każdy poszukuje obszarów, które są przełomowe, bądź wyróżniają go na tle innych. Dokonując oceny powinniśmy kierować się nie tylko własną opinią, ale przede wszystkim słuchać innych. Stąd najbardziej cieszy nas fakt, że w rankingu Związku Powiatów Polskich od lat utrzymujemy się nie tylko w wojewódzkiej, ale i w krajowej czołówce. Liczne nagrody HIT Pomorza i Kujaw czy też 2. miejsce w konkursie Markowy Samorząd potwierdzają tę kompleksową ocenę dokonaną przez korporację samorządową.

Istotna i wyróżniająca nas na tle innych samorządów jest realizacja projektów unijnych – zarówno tych partnerskich, jak i innowacyjnych czy ponadnarodowych. Byliśmy m.in. krajowymi prekursorami projektów stypendialnych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa i jako jedyni w kujawsko-pomorskiem realizowaliśmy innowacyjny projekt ponadnarodowy w zakresie kształcenia zawodowego. Nasze doświadczenia w tym zakresie służą w przygotowywaniu rozwiązań modelowych dla całego regionu.

Aktywność samorządowców w wielu dziedzinach sprawiła, że w roku jubileuszu 20-lecia powiat toruński może cieszyć się opinią wojewódzkiego prymusa i świetną lokatą krajową!

  • Nasze osiągnięcia

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.