Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

30 lat w służbie mieszkańcom
2023.02.03
30 lat w służbie mieszkańcom

Członek Zarządu Powiatu Toruńskiego, a zarazem sekretarz Gminy Obrowo świętuje jubileusz 30-lecia pracy w jednostkach samorządu terytorialnego. Najlepsze życzenia z okazji tej pięknej rocznicy jubilatce złożyli Starosta Toruński Marek Olszewski i Wicestarosta Michał Ramlau.

Spotkanie z ministrem Włodzimierzem Tomaszewskim
2023.02.02
Spotkanie z ministrem Włodzimierzem Tomaszewskim

Starosta Toruński Marek Olszewski i Wicestarosta Toruński Michał Ramlau wzięli udział w konferencji samorządowej, której gościem był minister ds. samorządu terytorialnego Włodzimierz Tomaszewski. Spotkanie z samorządowcami ze wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego odbyło się w środę 1 lutego w Centrum Innowacyjnej Edukacji w Toruniu.

Młodzież z gminy Obrowo okazała się najlepsza w piłce ręcznej.
2023.02.01
Młodzież z gminy Obrowo okazała się najlepsza w piłce ręcznej.

Tuż przed rozpoczęciem tegorocznych ferii w Szkole Podstawowej w Lubiczu Górnym odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w piłce ręcznej. Do sportowej rywalizacji stanęły tym razem drużyny dziewcząt oraz chłopców z rocznika 2008 – 2009. Zawody rozgrywano 25 i 26 stycznia 2023 roku.

Rodzinna wędrówka z PTTK po gminie Obrowo
2023.01.31
Rodzinna wędrówka z PTTK po gminie Obrowo

Oddział Miejski Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego im. Mariana Sydowa w Toruniu zaprasza mieszkańców regionu do udziału w kolejnej wyprawie krajoznawczo-pieszej w ramach popularnego cyklu „Wędrówki rodzinne z PTTK”. Spotkanie turystów odbędzie się w najbliższą sobotę (4 lutego) o godz. 10.00 na przystanku MZK linii nr 122, przy ul. Wyszyńskiego.

Odwiedziny Starosty z Golubia-Dobrzynia
2023.01.30
Odwiedziny Starosty z Golubia-Dobrzynia

Absolwent szkoły w Gronowie Starosta Golubsko-Dobrzyński Franciszek Gutowski odwiedził Zespół Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego. W poniedziałek 30 stycznia 2023 roku po nowych obiektach placówki oprowadzili go Starosta Toruński Marek Olszewski i dyrektor Zbigniew Piotrowski.

31. finał WOŚP za nami
2023.01.30
31. finał WOŚP za nami

W gminach powiatu toruńskiego zorganizowano szereg uroczystości związanych z 31. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W wielu wydarzeniach wzięli udział przedstawiciele Zarządu Powiatu i radni.

Tak zapamiętamy wielkie otwarcie!
2023.01.26
Tak zapamiętamy wielkie otwarcie!

Zachęcamy do zobaczenia filmowego wspomnienia o wielkim otwarciu inwestycji realizowanych w Zespole Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie.

Spółka OLIMP z Pigży wybuduje kolejny odcinek drogi rowerowej!
2023.01.25
Spółka OLIMP z Pigży wybuduje kolejny odcinek drogi rowerowej!

Powiatowy Zarząd Dróg w Toruniu przystępuje do realizacji kolejnej drogi rowerowej! W czwartek 25 stycznia 2023 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego umowę na budowę drogi rowerowej w ciągu drogi powiatowej nr 2019C na odcinku Brąchnówko – Brąchnowo podpisali dyrektor PZD Adam Orłowski i przedstawiciele Spółki Olimp z Pigży. W wydarzeniu wzięli udział także członkowie władz samorządowych Powiatu Toruńskiego: Starosta Toruński, Marek Olszewski, Wicestarosta Toruński Michał Ramlau, Łukasz Kowalski Wiceprzewodniczący Rady Powiatu oraz członkowie Zarządu Janusz Kononiuk i Kazimierz Kaczmarek.

 

Wielkie otwarcie w ZS, CKU w Gronowie
2023.01.24
Wielkie otwarcie w ZS, CKU w Gronowie

Hala sportowa, hala na maszyny rolnicze z przestrzenią wystawienniczą oraz pracownia agrotroniki w Zespole Szkół, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie oficjalnie otwarte! Nowy etap w niemal 80-letniej historii placówki rozpoczęto w poniedziałek 23 stycznia 2023 roku.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.