Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Aktualności

Uwaga - przed nami upalny weekend!

2016.06.23
Uwaga - przed nami upalny weekend!

Jak ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przez najbliższych kilka dni będzie się utrzymywać bardzo wysoka temperatura. Jak bezpiecznie przetrwać upały? Warto zastosować się do kilku zasad

EKO-powitanie lata w Józefowie już za nami

2016.06.21
EKO-powitanie lata w Józefowie już za nami

19 czerwca 2016 r. w Józefowie nad jeziorem odbył się kolejny powiatowy piknik ekologiczny.  W programie pikniku przewidziano m.in. ekologiczne konkursy i warsztaty, turniej siatkówki, zabawę taneczną oraz akcję charytatywną na rzecz Oskara Kłosowskiego.

Wędrówki rodzinne z PTTK

2016.06.15
Wędrówki rodzinne z PTTK

W sobotę 18 czerwca 2016 r. Oddział Miejski PTTK  im. Mariana Sydowa w Toruniu zaprasza sympatyków czynnego wypoczynku do udziału w wycieczce z cyklu „Wędrówki rodzinne z PTTK”.

Finał powiatowego konkursu „Brzechwa mniej znany”

2016.06.14
Finał powiatowego konkursu „Brzechwa mniej znany”

8 czerwca 2016 r. w Bibliotece w Mazowszu obył się powiatowy finał konkursu "Brzechwa mniej znany". Wzięło w nim udział 26 zwycięzców I etapu, który przeprowadziły wcześniej gminne biblioteki publiczne.

Świat baśni w DPS w Pigży

2016.06.14
Świat baśni w DPS w Pigży

Wilk, babcia, Czerwony Kapturek i pozostali młodzi aktorzy z klasy „zerowej” Szkoły Podstawowej w Pigży, zachwycili mieszkańców DPS w Dniu Matki, uroczym przedstawieniem znanej wszystkim bajki.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.