Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Aktualności

"Ludzie z pasją" w ŚDS w Chełmży

2016.06.13
"Ludzie z pasją" w ŚDS w Chełmży

Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Chełmży z niecierpliwością czekali na spotkanie z pasjonatem kolejek wąskotorowych panem Grzegorzem Strzyżewskim, który jest mieszkańcem Chełmży.

Powiat Toruński zaprasza na piknik do Józefowa

2016.06.09
Powiat Toruński zaprasza na piknik do Józefowa

19 czerwca 2016 r. nad jeziorem w Józefowie odbędzie się powiatowy piknik ekologiczny ”Powitanie Lata”, którego współorganizatorami wraz z Powiatem Toruńskim są: Gmina Lubicz i Szkoła Podstawowa w Młyńcu.

Finał Turnieju Ligi Baśki już wkrótce

2016.06.07
Finał Turnieju Ligi Baśki już wkrótce

Klub Sportowych Gier Karcianych „AS PIK”, PiMBP oraz Chełmżyński Ośrodek Kultury zapraszają na Finał Chełmżyńskiej Ligi Baśki. Będzie to X turniej, w czasie którego rozegranych zostanie 4 x 40 rozdań w kategorii indywidualnej.

Lekcje z ZUS

2016.06.02
Lekcje z ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Toruniu zaprasza nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w „Lekcjach z ZUS”.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.