Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Ostrzeżenie konsumenckie
2016.02.29
Ostrzeżenie konsumenckie

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał pierwsze w historii swojej działalności ostrzeżenie konsumenckie. Na cenzurowanym znalazła się działalność internetowa pośrednika nieruchomości prowadzącego firmę pod nazwą Invest-Net Braniewski Tomasz.

Dzielimy się doświadczeniami
2016.02.26
Dzielimy się doświadczeniami

12 lutego 2016 r., w ramach cyklicznych szkoleń „Logopedzi – logopedom, praktycy – praktykom”, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chełmży odbyło się spotkanie członków kujawsko-pomorskiego oddziału Polskiego Związku Logopedów.

Szkolenie dla „Liderów z klimatem”
2016.02.25
Szkolenie dla „Liderów z klimatem”

Jeśli interesujesz się tematyką zmian klimatu i ochroną środowiska oraz chciałbyś przekazywać tę wiedzę kolejnym osobom, koniecznie musisz przyjść na szkolenie realizowane w ramach projektu „Czyste powietrze nad Wisłą”

Wędrówki rodzinne z PTTK
2016.02.24
Wędrówki rodzinne z PTTK

W sobotę 27 lutego 2016 r. Oddział Miejski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Mariana Sydowa w Toruniu zaprasza turystów do udziału w kolejnej wycieczce z cyklu „Wędrówki rodzinne z PTTK”.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.