Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Kluby Cafe Kultura w Gminie Chełmża
2016.02.18
Kluby Cafe Kultura w Gminie Chełmża

Z dniem 1 marca 2016 roku, w czterech miejscowościach gminy Chełmża - Nawrze, Kończewicach, Bielczynach i Dziemionach, ze swoją działalnością ruszają Kluby Cafe Kultura.

Weekend z PTTK
2016.02.18
Weekend z PTTK

W najbliższą sobotę 20 lutego 2016 r. Oddział Miejski PTTK im. Mariana Sydowa wspólnie z Klubem Imprez na Orientację „SKARMAT”, Urzędem Miasta Torunia, Muzeum Okręgowym oraz Fundacją Przyjaciół Planetarium w Toruniu zapraszają do wspólnej zabawy.

Wysokolotna Chełmża
2016.02.16
Wysokolotna Chełmża

Najważniejszym wydarzeniem pierwszego weekendu lutego w Chełmży było spotkanie hodowców gołębi. Tradycją miasta stają się coroczne Wystawy Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego.

Ach! cóż to był za bal!
2016.02.15
Ach! cóż to był za bal!

W ostatnią sobotę karnawału w chełmżyńskim Hotelu Imperium zebrał się barwny korowód przebierańców – uczestników Karnawałowego Balu Kostiumowego.

www dla KGW
2016.02.15
www dla KGW

Do dyspozycji Kół Gospodyń Wiejskich i Kółek Rolniczych oddano nowy portal społecznościowy mojeKGW.pl. Portal powstał głównie w celu ukazania dorobku kobiet zrzeszonych w kołach gospodyń, w rozwój polskiej wsi.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.