Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Flaga Ukrainy

Bezpłatny portal prawny dla osób uciekających z Ukrainy

W obliczu trwającego kryzysu spowodowanego działaniami zbrojnymi Rosji w Ukrainie, Stowarzyszenie Interwencji Prawnej uruchomiło bezpłatny Portal prawny dla osób uciekających z Ukrainy – http://www.ukraina.interwencjaprawna.pl – dostępny w trzech językach: polskim, ukraińskim i angielskim.

Portal służy osobom pomagającym uchodźcomi uchodźczyniom z Ukrainy. 

Stowarzyszenie oferuje bezpłatne, szybkie porady prawne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00, realizowane przez dedykowany formularz.

Proponuje również bezpłatne szkolenia prawne dla osób pomagających, z zakresu prawa migracyjnego i azylowego, w szczególności z legalizacji pobytu, udzielania ochrony międzynarodowej, praw dzieci – migrantów, wykonywania legalnej pracy w Polsce oraz dyskryminacji. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są 24 godziny na dobę poprzez dedykowany formularz dostępny na ww. portalu.

drukuj (Bezpłatny portal prawny dla osób uciekających z Ukrainy)

  • autor: https://zpp.pl/artykul/2524-bezplatny-portal-prawny-dla-osob-uciekajacych-z-ukrainy

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.