Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • sosua.pl

SosUA.pl - platforma łącząca uchodźców z Ukrainy z miejscami noclegowymi w Polsce

Uruchomiono nową platformę łączącą uchodźców z Ukrainy z miejscami noclegowymi w Polsce oferowanymi przez osoby prywatne, instytucje, organizacje pozarządowe i firmy. W najbliższym czasie dodawane będą kolejne funkcjonalności.

SosUA.pl to bezpłatna platforma, która będzie dostępna w czterech wersjach językowych: polskiej, ukraińskiej, rosyjskiej i angielskiej. Każdy chętny może zamieścić w niej dokładne informacje na temat oferowanego noclegu, w tym liczby miejsc, lokalizacji, czasu udostępniania lokalu czy płci gospodarzy.

Uchodźcy i uchodźczynie z Ukrainy poszukujący miejsca noclegowego po określeniu swoich kryteriów będą automatycznie otrzymywać informacje o dopasowanych ofertach. Dzięki platformie możliwy będzie też kontakt między gospodarzami a osobami z Ukrainy. 

https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,163229,28165206,rusza-platforma-osua-pl-pomoze-osobom-z-ukrainy-znalezc-w-polsce.html

 

drukuj (SosUA.pl - platforma łącząca uchodźców z Ukrainy z miejscami noclegowymi w Polsce)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.