Menu dodatkowe

Treść strony

• Wspólne zdjęcie z Piotrem Osowskim

Piotr Osowski z Grębocina Mistrzem Europy!

Mieszkaniec naszego powiatu Piotr Osowski na początku maja zdobył tytuł Mistrza Europy w Kulturystyce Klasycznej w kategorii Master od 40 do 44 lat. Tego niezaprzeczalnego sukcesu pogratulował mu Starosta Toruński Mirosław Graczyk i Wicestarosta Tomasz Zakrzewski.

Kulturystyka to szczególnie wymagająca dyscyplina sportu. Ważne są nie tylko regularne i ciężkie treningi fizyczne, ale równie istotne jest trzymanie rygorystycznej diety. Jest to sport, który wymaga determinacji, konsekwencji i wytrwałości, aby móc sięgać po najwyższe laury – podkreślał Starosta Toruński Mirosław Graczyk.

Lista sukcesów pana Piotra jest imponująca. Mieszkaniec Gminy Lubicz systematycznie bierze udział w prestiżowych zawodach i tylko w tym roku uczestniczył i zdobywał medale w:

• Mistrzostwach Śląska w Będzinie, w kategorii Kulturystyka Klasyczna Open zdobył 1. miejsce, w kategorii Classic Physique Open: 4. miejsce, a w kategorii Kulturystyka do 90 kg: 3. miejsce,
  • Mistrzostwach Polski w Kielcach, w kategorii Kulturystyka Klasyczna Open zdobył 2. miejsce, w kategorii Classic Physique również wywalczył 2. miejsce,
  • ostatnim wyjątkowym osiągnięciem na Mistrzostwach Europy w Santa Susanna, w kategorii Kulturystyka Klasyczna Master 40-44 jest zdobycie 1. miejsca.

Wszystkie te sukcesy zasługują na szczególne wyrazy uznania. Podczas wizyty Starostowie złożyli panu Piotrowi i całemu zespołowi zaangażowanemu w sukces najserdeczniejsze życzenia i gratulacje oraz przekazali na ręce swojego gościa list gratulacyjny i pamiątkowy witraż z herbem Powiatu Toruńskiego.

Trzymamy kciuki za kolejne medale w karierze pana Piotra!

drukuj (Piotr Osowski z Grębocina Mistrzem Europy!)