Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • grafika informująca o konkursie

Startujemy z jesiennym powiatowym konkursem fotograficznym!

Wraz z pierwszym dniem jesieni startujemy z powiatowym konkursem fotograficznym. Meteorolodzy zapowiadają piękną złotą jesień co sprzyja pięknym jesiennym fotografiom. Zachęcamy zatem do aktywności na świeżym powietrzu i korzystania z uroków jesieni. Tytuł tegorocznej edycji konkursu to „Po prostu jesień”. Pokażcie nam na zdjęciach czym jest dla Was jesień, jak spędzacie czas o tej porze roku, jakie preferujecie aktywności i oczywiście liczymy na piękne jesienne ujęcia przyrody.

Zabierzcie ze sobą aparat, zróbcie zdjęcie i weźcie udział w powiatowym Konkursie Fotograficznym „Po prostu jesień”. Po ubiegłorocznej, letniej edycji tego konkursu, tym razem zapraszamy do rywalizacji w jesiennej odsłonie.

Przy ocenie prac konkursowych pod uwagę będzie brana estetyka, oryginalność i pomysłowość ujęcia tematu. Postarajcie się więc, aby Wasze zdjęcia były naprawdę wyjątkowe. Prace wystarczy przesłać na adres email media@powiattorunski.pl oraz zamieścić w komentarzu pod postem na powiatowym Facebooku, informującym o konkursie.

Z konkursem wiążą się oczywiście atrakcyjne nagrody. Do wygrania są bony upominkowe o wartości 500, 300 i 200 zł. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w Regulaminie Konkursu zamieszczonym poniżej. Koniecznie się z nim zapoznajcie, a potem ruszajcie w teren.

Życzmy Wam samych wspaniałych ujęć. Już nie możemy się doczekać Waszych zdjęć!

grafika: Patrycja Gębarska

drukuj (Startujemy z jesiennym powiatowym konkursem fotograficznym!)

  • autor: Marzena Masłowska

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.