Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2023_03_07_pozegnanie_komendantki_policji_torun_019

Pożegnanie Komendant Małgorzaty Jorki

Komendant Miejski Policji w Toruniu Małgorzata Jorka obejmie stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji. We wtorek 7 marca w Komendzie Miejskiej Policji w Toruniu oficjalnie pożegnano dotychczasową Panią Komendant. Władze samorządowe Powiatu Toruńskiego podczas tego wydarzenia reprezentował Starosta Toruński Marek Olszewski.

Inspektor Małgorzata Jorka od 25 lutego 2022 roku pełniła obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Toruniu. Powołana na to stanowisko została kilka tygodni później – 1 kwietnia – kierowała pracami toruńskiej Komendy Miejskiej do 20 stycznia 2023 roku, a 21 stycznia zastąpiła odchodzącego na emeryturę Artura Malinowskiego na stanowisku Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

Oficjalnie pożegnanie Pani Komendant zorganizowane w toruńskiej Komendzie we wtorek 7 marca 2023 roku. W imieniu samorządu Powiatu najlepsze życzenia obecnej Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego złożył Starosta Toruński Marek Olszewski.

- Jako Komendant Miejski Policji w Toruniu była Pani niezwykle sumienna, kompetentna i otwarta na nowe inicjatywy, potrzebne mieszkańcom naszego regionu. Jestem przekonany, że z takim samym nastawieniem będzie Pani pracować w służbie mieszkańcom całego województwa kujawsko-pomorskiego. Szczególnie podziękowania składam za Pani serdeczny i życzliwy stosunek do władz samorządowych Powiatu Toruńskiego. Z okazji rozpoczęcia nowego etapu Pani drogi zawodowej życzę przede wszystkim zdrowia i spełnienia zawodowego oraz realizacji wszystkich planów i zamierzeńprzyznał starosta.

W podziękowaniu za współpracę starosta wręczył Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy pamiątkowy witraż z herbem Powiatu i bukiet kwiatów.

fot. Wojtek Szabelski/Urząd Miasta Torunia

drukuj (Pożegnanie Komendant Małgorzaty Jorki)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

Galeria zdjęć

  • 2023_03_07_pozegnanie_komendantki_policji_torun_010
  • 2023_03_07_pozegnanie_komendantki_policji_torun_018
  • 2023_03_07_pozegnanie_komendantki_policji_torun_019
  • 2023_03_07_pozegnanie_komendantki_policji_torun_022
  • 2023_03_07_pozegnanie_komendantki_policji_torun_002 (1)
  • 2023_03_07_pozegnanie_komendantki_policji_torun_002
  • 2023_03_07_pozegnanie_komendantki_policji_torun_008

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.