Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2022-11-28-szopka-gokis

Konkurs na najlepszą szopkę

Dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Złejwsi Małej zachęca mieszkańców gminy Zławieś Wielka do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. Autorzy zwycięskich prac otrzymają atrakcyjne nagrody.

To już XI edycja konkursu, który z roku na rok jest coraz bardziej popularny. Organizatorzy konkursu deklarują, że oprócz estetyki wykonania, szczególnie istotna jest dla nich wierność tradycji.

- Każda szopka musi mieć elementy kojarzone z Bożym Narodzeniemwyjaśnia Maria Karpińska dyrektor GOKiS-u w Złejwsi Małej. – W konkursie rywalizować mogą zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli. Zależy nam także na pracach przygotowanych przez całe rodziny. W ten sposób nasz konkurs zyskuje wartość integracyjną.

Termin zgłoszeń w konkursie upływa 28 grudnia 2022 roku. Nagrodzeni zostaną autorzy trzech najlepszych konstrukcji. Zdobywcy I miejsca otrzymają nagrodę ufundowaną przez Wójta Gminy Zławieś Wielka. Laureaci II miejsca otrzymają nagrodę Przewodniczącego Rady Gminy Zławieś Wielka, zaś brązowi medaliści mogą liczyć na nagrodę Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.

Regulamin, karta zgłoszeniowa i więcej informacji o konkursie dostępne są na stronie internetowej GOKi-S-u – przejdź do strony.

fot. GOKiS w Złejwsi Małej

drukuj (Konkurs na najlepszą szopkę)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.