Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2022-10-13-bukiet-kwiatow

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Najlepsze życzenia nauczycielom i pracownikom szkół w powiecie składa Starosta Toruński Marek Olszewski

Szanowni dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, członkowie grona pedagogicznego oraz pracownicy administracji i obsługi!

Dzień Edukacji Narodowej, zwany potocznie, Dniem Nauczyciela, to święto całej szkolnej społeczności. Upamiętnia ono rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która pod koniec XVIII wieku zrewolucjonizowała podejście do oświaty w całej Europie.

Współcześnie obchodzimy je dziękując wychowawcom i pedagogom za przekazaną wiedzę, sprawowaną opiekę i wskazówki na drodze ku dorosłości oraz odpowiedzialności. Pracownikom administracji i obsługi dziękujemy za trud i zaangażowanie włożone w codzienne funkcjonowanie szkół i placówek.

Dołączam do uczniowskich podziękowań życząc nauczycielom i pracownikom szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Toruński, żeby każdy dzień dawał Państwu satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

W sposób szczególny pragnę podziękować Państwu za życzliwość, otwarcie na drugiego człowieka, empatię oraz za wytężoną pracę i podejmowanie działań na rzecz uczniów oraz społeczności lokalnej. Życzę

spełnienia marzeń, zdrowia, pogody ducha, życzliwości płynącej z otoczenia, pasji oraz entuzjazmu. Życzę również wiary w znaczenie i sens Państwa trudnej i wymagającej, ale jakże zacnej, misji, nie tylko przekazywania wiedzy, ale też kształtowania charakterów. Niech tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej będzie dla Was wyjątkowy!

Starosta Toruński

Marek Olszewski

fot. Pixabay

drukuj (Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.