Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 301495866_5645027352195526_8081185494812979361_n

Strażacki festyn na zakończenie wakacji

Turniej piłki nożnej, loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, pokazy sprzętu strażackiego i masa innych atrakcji znalazły się w programie pikniku „Zakończenie wakacji z OSP Brąchnowo”. Prezes OSP Brąchnowo - Aleksander Chojnacki i Radny Rady Powiatu Toruńskiego Piotr Skiba zapraszają w sobotę 3 września do świetlicy wiejskiej i na orlika.

W sobotę (3 września 2022) dla mieszkańców Brąchnowa i okolicznych sołectwa przygotowano masę atrakcji, w tym Legendarny Turniej Końców – czyli piłkarska rywalizacja dzielnic Brąchnowa oraz loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Wygrać będzie można m.in.: tablet, rower, podkaszarkę oraz voucher z rabatem 50% na prawo jazdy kat. AM, A1, A2 lub A. Wielkie świętowanie rozpocznie się o godz. 14:00.

Wszyscy, którzy zdecydują się spędzić pierwszą wrześniową sobotę na pikniku strażackim będą mogli wziąć udział w pokazie sprzętu strażackiego oraz wyposażenia karetki Grupy Ratowniczej OSP Toruń Bielawy. Najmłodsi będą mogli za darmo poskakać na dmuchanym placu zabaw oraz skosztować słodkich smakołyków.

Organizatorzy zadbali także o bogatą ofertę gastronomiczną. Członkinie KGW Brąchnowianki zaprezentują leśne przysmaki. Będzie można skosztować grochówki z kuchni polowej a nawet pieczonego prosiaka. 

Piknik zakończy zabawa taneczna, która potrwać może nawet do białego rana.

„Zakończenie wakacji z OSP Brąchnowo” organizuje jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Brąchnowie we współpracy z: Sołectwem Brąchnowo, KGW Brąchnowianki oraz Szkołą im. św. Jana Pawła II.

drukuj (Strażacki festyn na zakończenie wakacji)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.