Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • konkurs fotograficzny_grafika

Trwa Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Aktywne lato"

Lato w pełni. Piękna pogoda i wakacje zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu i korzystania z uroków lata. Jeździcie na rowerze, chodzicie z kijkami, spacerujecie, gracie w piłkę, pływacie w jeziorze? Zabierzcie ze sobą aparat, zróbcie zdjęcie i weźcie udział w powiatowym Konkursie Fotograficznym „Aktywne lato”. Po ubiegłorocznej, wiosennej edycji tego konkursu, tym razem zapraszamy do rywalizacji w letniej odsłonie.

Przy ocenie prac konkursowych pod uwagę będzie brana estetyka, oryginalność i pomysłowość ujęcia tematu. Postarajcie się więc aby Wasze zdjęcia były naprawdę wyjątkowe. Prace wystarczy przesłać na adres email media@powiattorunski.pl oraz zamieścić w komentarzu pod postem na powiatowym Facebooku, informującym o konkursie.

Z konkursem wiążą się oczywiście atrakcyjne nagrody. Jedna nagroda główna - tablet oraz zestawy powiatowych upominków dla wyróżnionych. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w Regulaminie Konkursu zamieszczonym poniżej.

Koniecznie się z nim zapoznajcie, a potem ruszajcie w teren. Życzmy Wam wspaniałego, aktywnego lata i już nie możemy się doczekać Waszych zdjęć.

drukuj (Trwa Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Aktywne lato")

  • autor: Marzena Masłowska

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.