Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2020-05-27 Starostwo (8)

Organizacja pracy Starostwa Powiatowego od 29 listopada

Ze względu na rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie toruńskim od najbliższego poniedziałku (29 listopada) obowiązywać będzie nowa organizacja pracy Starostwa Powiatowego w Toruniu.

W trosce o życie i zdrowie mieszkańców oraz pracowników ograniczony zostanie swobodny dostęp do urzędu. Zdecydowaną większość spraw klienci będą mogli załatwić poprzez kontakt telefoniczny, mailowy oraz ePUAP. Osobiście będzie można pojawić się w urzędzie wyłącznie w uzasadnionych przypadkach, zawsze po uprzednim umówieniu się na konkretną godzinę.

- Chcemy zapobiec transmisji wirusa, dlatego zdecydowaliśmy się wrócić do systemu pracy, jaki obowiązywał przed rokiem. Bardzo chcieliśmy tego uniknąć, ale nie możemy zignorować ciągłego i systematycznego wzrostu zachorowań, który obserwujemy już od kilku tygodniwyjaśnia Starosta Toruński Marek Olszewski.

Na parterze, w holu budynku Starostwa Powiatowego w Toruniu wystawione są skrzynki podawcze, do których należy składać dokumenty, wnioski i pisma. Złożone dokumenty powinny być kompletne, ich przyjęcie nie będzie potwierdzane.

Można je także przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Toruniu, ul. Towarowa 4-6, 87-100 Toruń.

Wiele spraw można także załatwić przez Internet.

Instrukcje, formularze do pobrania, informacje o możliwości osobistego załatwienia spraw w komórkach organizacyjnych oraz dane kontaktowe do poszczególnych wydziałów można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej – PRZEJDŹ DO INFORMACJI W BIP-ie.

fot. Michał Kardas/Starostwo Powiatowe

drukuj (Organizacja pracy Starostwa Powiatowego od 29 listopada)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.