Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • pozatorun

O sprawach ważnych dla Powiatu

Zagadnień ważnych dla mieszkańców Powiatu Toruńskiego nie zabraknie w nowym cyklu audycji „Rozmowy Poza toruńskie”, które przygotowuje redakcja dwutygodnika Poza Toruń. Pierwszy program będzie można zobaczyć w czwartek 14 października.

„Rozmowy Poza toruńskie” będą odbywały się cyklicznie raz w miesiącu, każda poświęcona będzie innemu zagadnieniu. Rozmowa transmitowana będzie na żywo na profilu redakcji na Facebooku (kliknij tutaj, aby przejść do strony). Zaproszeni goście będą łączyć się z redakcją za pomocą aplikacji do przeprowadzania telekonferencji.

Podczas październikowego spotkania prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi zastanowią się, czy Powiat Toruński to powiat rolniczy. O działaniach podejmowanych z myślą o rozwoju i promocji polskiej wsi w każdym możliwym aspekcie opowiedzą:

- Jan Krzysztof Ardanowski - poseł na Sejm RM, przewodniczący  Rady ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich przy Prezydencie RP, minister rolnictwa i rozwoju wsi w latach 2018-2020,

- Marek Olszewski - Starosta Toruński,

- dr hab. Wojciech Knieć, prof. UMK - socjolog, pracownik naukowy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zajmujący się m.in. socjologią wsi.

Transmisja rozmowy rozpocznie się o godz. 13:00. Partnerem „Rozmów Poza toruńskich” jest Starostwo Powiatowe w Toruniu.

drukuj (O sprawach ważnych dla Powiatu)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.