Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2021-10-12_pozegnanie_bogdana_jasnowskiego (9)

Bogdan Jasnowski odchodzi na emeryturę

Wieloletni inspektor ds. zarządzania kryzysowego w Gminie Lubicz Bogdan Jasnowski odchodzi na zasłużoną emeryturę. 12 października spotkał się ze Starostą Toruńskim Markiem Olszewskim, który przez wiele lat był jego przełożonym.

Przez wiele lat panowie pracowali razem na rzecz mieszkańców gminy Lubicz. Po zakończeniu pracy w gminie Lubicz i objęciu stanowiska w zarządzie Powiatu Toruńskiego starosta Marek Olszewski dalej współpracował z Panem Bogdanem Jasnowskim, podejmując szereg działań, które miały zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom powiatu toruńskiego, w co zaangażowana była i jest Gmina Lubicz.

Podczas pożegnanego spotkania Starosta Toruński podkreślał obowiązkowość i zaangażowanie swojego wieloletniego współpracownika.

- Zawsze koleżeński dobry organizator, cieszący się szacunkiem przełożonych i współpracowników. Przeprowadzane w gminie kontrole potwierdzały profesjonalizm i dobre przygotowanie gminy do reagowania w sytuacjach wystąpienia niekorzystnych zdarzeńpowiedział Marek Olszewski.

W podziękowaniu za wspólnie przepracowane lata starosta wręczył Panu Jasnowskiemu pamiątkową statuetkę z dedykacją, rycinę zabytkowego wiatraka z Bierzgłowa oraz album okolicznościowy.

fot. Michał Kardas/Starostwo Powiatowe

drukuj (Bogdan Jasnowski odchodzi na emeryturę)

  • autor: Tadeusz Wierzba

Galeria zdjęć

  • 2021-10-12_pozenganie_bogana_jasnowskiego(1)
  • 2021-10-12_[pozegnanie_bogdana_jasnowskiego (4)
  • 2021-10-12_pozegnanie_bogana_jasnowskiego (13)
  • 2021-10-12_pozegnanie_bogana_jasnowskiego (12)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.