Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Nominacja_Marek_Olszewski

Starosta Toruński nominowany do tytułu Osobowość Roku 2020

Ruszył plebiscyt Gazety Pomorskiej, w którym możemy docenić osoby wyróżniające się w ubiegłym roku swoją działalnością, zaangażowaniem i chęcią pomagania innym, a także te, które przyczyniły się do walki z pandemią i rozwoju naszego regionu. Swoich faworytów znajdziecie w kategoriach kultura, nauka, biznes, polityka, samorządność i społeczność lokalna oraz działalność społeczna i charytatywna.

Wśród nominowanych, w kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna, nie zabrakło również Starosty Toruńskiego Marka Olszewskiego. Kapituła doceniła wkład Starosty w życie naszego regionu, przyznając nominację w szczególności za sukces powiatu toruńskiego w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów 2020.

Głosowanie będzie trwać do wtorku, 25 maja do godz. 20:30. 

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na https://pomorska.pl. Głosy można oddawać na https://pomorska.pl/p/kandydaci.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.