Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 157708025_3863403420408733_1695193928824971442_o

Rusza Konkursu fotograficzny „W poszukiwaniu wiosny”

Z dnia na dzień coraz dłużej możemy cieszyć się słońcem, słupki w termometrach powoli, ale zdecydowanie pną się w górę, a na niebie widać już klucze wędrujących ptaków – to znaczy, że wiosna jest już tuż za progiem. A może już niepostrzeżenie przyszła? Może po prostu nie dostrzegliśmy jeszcze nieśmiałych oznak jej obecności? Może trzeba przyjrzeć się gałęziom drzew, zeszłorocznym ptasim gniazdom, zeschłym liściom pod płotem – czy nie widać spod nich rąbka zielono-kwiecistej sukni Pani Wiosny? Wyniki tych poszukiwać warto utrwalać na zdjęciach, bo właśnie rusza powiatowy konkurs fotograficzny.

Zadanie jest proste. Wystarczy przesłać na adres email media@powiattorunski.pl oraz zamieścić w komentarzu pod postem informującym o konkursie, zdjęcie wykonane na terenie powiatu toruńskiego obrazujące pierwsze oznaki wiosny. Prawda, że proste? 

Z konkursem wiążą się oczywiście atrakcyjne nagrody. Jedna nagroda główna - tablet oraz zestawy powiatowych upominków dla wyróżnionych. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w Regulaminie Konkursu zamieszczonym poniżej.

Koniecznie się z nim zapoznajcie a potem ruszajcie w teren. Już się nie możemy doczekać Waszych zdjęć.

drukuj (Rusza Konkursu fotograficzny „W poszukiwaniu wiosny”)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.