Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Nowy sprzęt dla Społecznej Straży Rybackiej

Społeczna Straż Rybacka działająca na terenie Powiatu Toruńskiego wzbogaciła się wczoraj o nowy sprzęt. Wszystko za sprawą Zarządu Powiatu, który zadecydował o doposażeniu Straży w silnik wraz z akumulatorem do łodzi patrolowej. Nowy sprzęt odebrał Prezes Zarządu Okręgu PZW w Toruniu Mirosław Purzycki oraz Komendant Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Toruńskiego Andrzej Charchuła.

Nie wszyscy pewnie wiedzą ale Społeczna Straż Rybacka została powołana uchwałą Rady Powiatu Toruńskiego w marcu 1999 r. Jej zadaniem jest współdziałanie z Państwową Strażą Rybacką w zakresie kontroli przestrzegania ustawy o rybactwie śródlądowym oraz przepisów wydanych na jej podstawie. Prowadzi ona m.in. akcje przeciwkłusownicze na akwenach wodnych oraz kontroluje wędkarzy łowiących na terenie Powiatu.

Zakupiony silnik elektryczny zastąpi dotychczasowy sprzęt. Ze względu na swoją moc oraz cichą pracę wykorzystywany on będzie również do nocnych kontroli zbiorników wodnych.

Galeria zdjęć

  • Nowy sprzęt dla Społecznej Straży Rybackiej (1)
  • Nowy sprzęt dla Społecznej Straży Rybackiej (2)
  • Nowy sprzęt dla Społecznej Straży Rybackiej (3)
  • Nowy sprzęt dla Społecznej Straży Rybackiej (4)
  • Nowy sprzęt dla Społecznej Straży Rybackiej (5)
  • Nowy sprzęt dla Społecznej Straży Rybackiej (6)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.