Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 30 lat samorządu

Dzień Samorządu Terytorialnego

27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego, święto które upamiętnia pierwsze wolne wybory samorządowe z 1990 roku. Ustanowił je Sejm RP, by wyrazić szacunek i uznanie „ludziom, którzy podjęli trud działania dla wspólnego dobra(…)”.

W tym roku mamy Jubileusz 30-lecia Samorządu Terytorialnego. Przy tej wyjątkowej okazji składamy najlepsze życzenia wszystkim samorządowcom. To oni swoją publiczną służbą przyczyniają się do rozwoju naszej Małej Ojczyzny. To także święto wszystkich mieszkańców, którzy poprzez udział w wyborach samorządowych i aktywne działanie przyczyniają się do kształtowania samorządu.

Wszystkim życzymy wytrwałości, powodzenia w podejmowanych działaniach oraz wsparcia lokalnej społeczności. Niech kolejne lata Waszej służby będą wypełnione sukcesami, a społeczna akceptacja niech będzie źródłem satysfakcji i motywacji do dalszej pracy.

drukuj (Dzień Samorządu Terytorialnego)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.