Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2023-08-10 Voucher dla Moniki Poczwardowskiej_12

Mistrzyni Europy w Karate Kyokushin gościem Wicestarosty Michała Ramlaua

Monika Poczwardowska, Mistrzyni Europy w Karate Kyokushin była dzisiaj gościem Wicestarosty Toruńskiego Michała Ramlaua. Gratulacje z okazji wywalczonego ostatnio Mistrzostwa złożył również Przewodniczący Rady Powiatu Toruńskiego Paweł Polikowski.

- Mistrzyni Europy i Polski mieszkająca na terenie powiatu toruńskiego to ogromny powód do dumy! Ten niewątpliwy sukces zasługuje na szczególne słowa uznania nie tylko dlatego, że jest ukoronowaniem lat ciężkich treningów i wyrzeczeń. Po najważniejsze laury sportowej rywalizacji w Europie sięgnęła Pani po półtorarocznej przerwie – chylimy czoła przed Pani determinacją, dzięki której możemy świętować zdobyty niedawno medal. – mówił Wicestarosta wręczając sportsmence list gratulacyjny oraz symboliczny czek.

Przypomnijmy, że najwyższe osiągnięcia sportowe pani Moniki to: złoty medal Mistrzostw Europy w 2017 r., srebrny medal Mistrzostw Europy w 2021 r., Mistrzostwo Polski i Austrii. Co istotne, pani Monika dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami oraz zaraża pasją najmłodszych, prowadząc zajęcia w chełmżyńskim przedszkolu.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy i wierzymy, że w zbliżających się Mistrzostwach Świata w Barcelonie nasza Mistrzyni wywalczy kolejny medal. Życzymy Pani Monice utrzymania wspaniałej passy, niegasnącej motywacji do dalszych treningów oraz wielu zaszczytnych tytułów na dalszej drodze tak wspaniale rozwijającej się kariery.

Fot. Olek Urbański/Starostwo

 

drukuj (Mistrzyni Europy w Karate Kyokushin gościem Wicestarosty Michała Ramlaua)

Galeria zdjęć

  • 2023-08-10 Voucher dla Moniki Poczwardowskiej_1
  • 2023-08-10 Voucher dla Moniki Poczwardowskiej_3
  • 2023-08-10 Voucher dla Moniki Poczwardowskiej_4
  • 2023-08-10 Voucher dla Moniki Poczwardowskiej_5
  • 2023-08-10 Voucher dla Moniki Poczwardowskiej_8
  • 2023-08-10 Voucher dla Moniki Poczwardowskiej_12

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.