Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • plakat dotyczacy konkursu

„Co wiecie o powiecie?” – odpowiedzcie w Internecie!

Powiat toruński, z okazji przypadającego w najbliższy czwartek Dnia Samorządu Terytorialnego, upamiętniającego pierwsze, w pełni demokratyczne wybory do rad gmin i miast w 1990 roku, zaprasza do udziału w internetowym konkursie „Co wiecie o powiecie?”.

Chcemy w ten sposób integrować mieszkańców, zaprezentować niedostrzegane na co dzień walory naszego powiatu, a także zainspirować Państwa do poznawania jego historii i poszukiwania współczesnych atrakcji.

Konkurs prowadzony będzie w Internecie, na profilu społecznościowym powiatu toruńskiego w serwisie Facebook. Startujemy 27 maja br. Codzienne, przez 7 dni, aż do 2 czerwca, o godz. 12:00 na powiatowym fanpage’u https://www.facebook.com/PowiatTorunski będzie się pojawiać zadanie konkursowe dotyczące powiatu toruńskiego. 

Państwa zadaniem będzie udzielić odpowiedzi na pytanie, rozwiązać zadanie lub krzyżówkę, rozpoznać miejsce, obiekt lub wydarzenie z fotografii i zamieścić odpowiedzi w danym dniu do godz. 23:59. Na zadaną zagadkę można udzielić tylko jednej odpowiedzi, której – co ważne – nie można edytować (poprawiać). Takie poprawiane komentarze nie będą brane pod uwagę przy wyborze laureatów. 

Zwycięzcami konkursu zostanie 3 uczestników, którzy udzielą najwięcej prawidłowych odpowiedzi. Wybierze ich komisja konkursowa, biorąc pod uwagę m.in. liczbę premiowanych miejsc zajętych pod poszczególnymi postami z zadaniami oraz czas udzielenia odpowiedzi na zadanie konkursowe.

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe w postaci bonu podarunkowego do zrealizowania w określonej sieci handlowej o wartości 500 zł za I miejsce oraz o wartości 300 i 200 zł odpowiednio za zajęcie II i III miejsca w konkursie. Organizatorzy mogą przyznać także nagrody dodatkowe.

Do udziału w konkursie „Co wiecie o powiecie?” zapraszamy mieszkańców powiatu toruńskiego posiadających konto w serwisie Facebook, założone zgodnie z jego regulaminem. Niepełnoletni, którzy mają ukończony 13 rok życia, mogą brać udział w konkursie tylko za zgodą swoich rodziców lub opiekunów prawnych. Więcej informacji w Regulaminie konkursu – do pobrania poniżej.

Zapraszamy na profil facebookowy powiatu toruńskiego 27 maja br. o godz. 12:00. Sprawdzimy, co wiecie o naszym powiecie:)

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.