Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Zaproszenie na VII Majowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego

Starosta Toruński Mirosław Graczyk serdecznie zaprasza mieszkańców Powiatu Toruńskiego do uczestnictwa w VII Majowych Spotkaniach Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego, które odbędą się w dniu 16 maja 2015 r. w godz. 11:00-14:00, na terenie Fundacji Piękniejszego Świata  w Skłudzewie, gm. Zławieś Wielka.   

VII Majowe Spotkania Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego, to niezwykle ważne spotkanie dające możliwość zapoznania się z tradycjami naszego regionu oraz integrujące  twórców kultury i sztuki działających na terenie naszego powiatu. Spotkania mają na celu upowszechnianie
i wspieranie dorobku twórczego artystów działających w regionie w zakresie kultury i sztuki. Jest to ważna uroczystość kulturalna będąca możliwością spotkania i prezentacji twórczości regionalnych artystów ludowych.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w Skłudzewie twórców kultury i sztuki naszego powiatu. Uczestnictwo w VII Majowych Spotkaniach Twórców Kultury i Sztuki Powiatu Toruńskiego należy zgłosić do końca kwietnia br. Na karcie zgłoszeniowej do organizatora, za pośrednictwem Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Toruniu.

Uprzejmie informuję, że zgłoszona grupa uczestników nie może liczyć więcej niż 30 osób. Prosimy również o przygotowanie na VII Majowe Spotkania eksponatów rzemiosła i rękodzieła, utworów,  oraz o przesłanie treści piosenek, pieśni, poezji w załączeniu do karty zgłoszeniowej
na adres: Starostwo Powiatowe w Toruniu,  Wydział Edukacji i Spraw Społecznych, ul. Towarowa 4-6, 87-100 Toruń lub mailem na adres edukacja@powiattorunski.pl Wzorem roku ubiegłego prosimy także o przygotowanie (dotyczy obowiązkowo grup) drzewców o długości do 3 m (w formie np. proporca oddających barwy i znamiona Waszego zespołu). Będą one swego rodzaju totemem wzbogacającym miejsce spotkania. Rekwizyty, akcesoria niezbędne do występów będziemy odbierać w dniach 11-15 maja 2015 r.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.