Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • IX Międzynarodowy Kongres Azjatycki _OK na www

Szansa na kontakt z azjatyckimi przedsiębiorcami

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jako jeden z Partnerów Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego zachęca przedsiębiorców z regionu i organizacje pozarządowe do uczestnictwa w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w ramach 9. edycji kongresu.

Giełda kooperacyjna odbędzie się 20 maja 2022 r. Polega ona na bilateralnych spotkaniach biznesowych firm z Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu z przedsiębiorstwami z województwa kujawsko-pomorskiego.

Przedstawiciele przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych z Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu, przybędą do Torunia w ramach misji gospodarczej, aby uczestniczyć w 9. edycji Międzynarodowego Kongresu Azjatyckiego: Policy Horizons in Asia - Paths and Strategies, która odbędzie się 18-21 maja 2022r.

Organizatorzy zachęcają regionalnych przedsiębiorców zainteresowanych spotkaniem i nawiązaniem kontaktów biznesowych z firmami azjatyckimi do udziału w giełdzie kooperacyjnej.

Aby wziąć udział w giełdzie wystarczy wypełnić formularz online, który znajduje się na stronie internetowej TARR-u – kliknij tutaj, aby przejść do strony..

Giełda spotkań bilateralnych odbędzie się 20 maja w godzinach od 9:00 do 12:00 w siedzibie Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Włocławska 167, sala konferencyjna (I piętro). Spotkania będą prowadzone w języku angielskim i/ lub rosyjskim.

Grafika ze strony TARR-u

drukuj (Szansa na kontakt z azjatyckimi przedsiębiorcami)

  • autor: opracował Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.